Wycior cal .223+ długość 36" obrotowy powlekany nylonem

249,99 zł
Brutto

Proof-Positive Bore Stix™ to z pewnością jedne z najlepszych powlekanych nylonem wyciorów do czyszczenia broni na świecie.

Długość prezentowanego wyciora to 36" (91,44 cm)

kaliber broni .223+

Gwint 8/32

Uchwyt antypoślizgowy

Powłoka Proof-Positive ze specjalnego nylonu, odporna na środki chemiczne do czyszczenia broni

Ilość
brak w magazynie


Proof-Positive Bore Stix™ to z pewnością jedne z najlepszych powlekanych nylonem wyciorów do czyszczenia broni na świecie. Wyciory Bore Tech posiadają bardzo ergonomiczną i wygodną rękojeść, która obraca się bardzo lekko (podwójne łożyskowanie) co powoduje, że przyrząd zamocowany na wyciorze kręci się wraz z gwintem lufy. Zastosowano w nim najwyższej klasy łożyska toczne co przekłada się na komfort użytkowania i długą żywotność wyciora (łożyska oczywiście można kiedyś wymienić, jednak żeby je zajeździć trzeba byłoby czyścić broń latami przez całe dnie)

Wycior posiada wyjątkowo trwałą i odporna na chemikalia nylonową powierzchnię Proof-Positive (nie posiada w swoim składzie żadnych związków wchodzących w jakiekolwiek reakcje z chemia do czyszczenia broni)

Akcesoria do czyszczenia broni Bore Tech to sprzęt najwyższej światowej klasy, z tym wyciorem masz pewność że nie zakręci ci się w lufie mop, jag albo szczotka, narażając lufę na uszkodzenie.

Antypoślizgowe uchwyty wyciorów do broni Bore Stix™ są produkowane w rożnych kolorach zależnie od dedykowanego kalibru, czarna rączka oznacza, że wycior jest dedykowany do kalibru .223 (można oczywiście założyć do niego większe szczotki, mopy czy jagi, stosując przejściówki z naszej oferty można nawet czyścic nim strzelby, jednak lepiej sprawdzą się w tym grubsze i stabilniejsze wyciory dedykowane do strzelb)

Zobacz wszystkie produkty do czyszczenia broni! 

Marka
Bore Tech
SKU
BSTX-2236-00