Szczotka z nylonu różne kalibry BoreTech

10,00 zł
Brutto

Proof-Positive Nylon Bore Brushes marki Bore Tech to seria profesjonalnych, nylonowych szczotek do czyszczenia broni palnej. Szczotki marki Bore Tech charakteryzują się wysokim zagęszczeniem najlepszej jakości włosia, którego średnica, długość i kształt dopasowane są w sposób maksymalizujący skuteczność czyszczenia. W połączeniu z odpowiednim dobrze ułożyskowanym wyciorem, czyszczenie broni staje się lekkie i przyjemne.

Kaliber
Ilość
brak w magazynie


Proof-Positive Nylon Bore Brushes marki Bore Tech to seria profesjonalnych, nylonowych szczotek do czyszczenia broni palnej. Szczotki Bore Tech w technologii Proof-Positive nie posiadają w składzie związków miedzi, dzięki czemu nie pozostawiają po sobie fałszywych oznak zamiedziowania lufy, takich jak niebieskie plamy na flanelach.

Wszystkie szczotki z serii Proof-Positive Nylon Bore Brushes są bezpieczne w użytkowaniu. Podwójnie plecione rdzenie szczotek nie posiadają ostrych krawędzi i są zakończone małym, półokrągłym oczkiem. Włosie szczotek Bore Tech jest wykonane ze sztywnego nylonu, który nie kaleczy lufy.

Zobacz wszystkie produkty do czyszczenia broni!

W ofercie szczotki karabinowe kalibru od .17 do .50 Dostępny kaliber należy wybrać z rozwijanej listy.

Szczotki karabinowe kalibru .17 i .20 zostały skrócone o 1 cal (2,54 cm) względem pozostałych kalibrów aby siła potrzebna do przeprowadzenia szczotki przez lufę nie narażała cienkiego wyciora na wygięcie.

Tabela rozmiarów: 

Zakres kalibrów      .17 & .20 Cal     .22 Cal - .50 Cal
Rodzaj gwintu       Męski 5/40 Męski 8/32
Długość szczotki 3,81 cm 6,35 cm
Marka
Bore Tech
SKU
BORTECH/NYLON/RIFLE
EAN13
667739222235

Zobacz także