Szczotka z brązu różne kalibry BoreTech

10,00 zł
Brutto

Benchmark Phosphor Bronze Bore Brushes marki Bore Tech to seria profesjonalnych, fosforobrązowych szczotek do czyszczenia broni palnej. Szczotki marki Bore Tech charakteryzują się wysokim zagęszczeniem najlepszej jakości włosia, którego średnica, długość i kształt dopasowane są w sposób maksymalizujący skuteczność czyszczenia. W połączeniu z odpowiednim dobrze ułożyskowanym wyciorem, czyszczenie broni staje się lekkie i przyjemne.

Kaliber
Ilość
brak w magazynie


Benchmark Phosphor Bronze Bore Brushes marki Bore Tech to seria profesjonalnych, fosforobrązowych szczotek do czyszczenia broni palnej. Szczotki marki Bore Tech charakteryzują się wysokim zagęszczeniem najlepszej jakości włosia, którego średnica, długość i kształt dopasowane są w sposób maksymalizujący skuteczność czyszczenia.W połączeniu z odpowiednim dobrze ułożyskowanym wyciorem, czyszczenie broni staje się lekkie i przyjemne.

Wszystkie szczotki z serii Benchmark Phosphor Bronze Bore Brushes są bezpieczne w użytkowaniu. Podwójnie plecione rdzenie szczotek nie posiadają ostrych krawędzi i są zakończone małym, półokrągłym oczkiem. Włosie szczotek Bore Tech jest na tyle twarde by poradzić sobie nawet z najgorszymi zanieczyszczeniami, ale dzięki dodatkowi fosforu również na tyle miękkie by nie pokaleczyć lufy broni.

Zobacz wszystkie produkty do czyszczenia broni!

W ofercie szczotki karabinowe kalibru od .17 do .50 . Dostępny kaliber należy wybrać z rozwijanej listy.

Szczotki karabinowe kalibru .17 i .20 zostały skrócone o 1 cal (2,54 cm) względem pozostałych kalibrów aby siła potrzebna do przeprowadzenia szczotki przez lufę nie narażała cienkiego wyciora na wygięcie.

Tabela rozmiarów:

Zakres kalibrów
.17 & .20 Cal      .22 Cal - .50 Cal    
Rodzaj gwintu Męski 5/40 Męski 8/32
Długość szczotki       3,81 cm 6,35 cm
Marka
Bore Tech
SKU
BORTECH/BRASS/RIFLE
EAN13
667739220033

Zobacz także