Duży 500ml Smar do broni TETEO GUN GREASE

35,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości, dokładnie przetestowany na strzelnicach polski środek smarny do broni. W opinii wielu klientów i naszej jest to najlepszy środek smarny do broni na rynku.

Ilość
brak w magazynie


TETEO GUN GREASE to środek smarny specjalnego przeznaczenia o wysokiej odporności temperaturę, nacisk, udar, zapylenie oraz warunki atmosferyczne. Preparat jest neutralną, migrującą i bardzo dobrze przylegającą substancją smarną o składzie specjalnie zaprojektowanym do stosowania w elementach broni palnej. Smar dzięki swojej lepkiej konsystencji tworzy elastyczną powłokę smarująco—zabezpieczającą, która jest odporna na utlenianie, korozję oraz zużycie cierne. Środek redukuje hałas i jest odporny na działanie słonej wody i promieni słonecznych. Wnika do wnętrza elementów mechanicznych dokładnie je smarując i zapewnia ich długotrwałą ochronę. Można go stosować do smarowania łożysk wolnoobrotowych. Nie spływa z pionowych powierzchni. Ma właściwości antystatyczne, odpycha brud i kurz. Zakres temperatur pracy -300C do +2000C.

TETEO GUN GREASE znajduje zastosowanie do smarowania i zabezpieczania elementów broni palnej takich jak: zamki, suwadła, mechanizmy spustowe, sprężyny oraz wszędzie tam gdzie smarowane elementy narażone są na drgania, wysokie ciśnienia, nacisk i uderzenia.

Objętość netto: 500ml

Marka
TETEO
SKU
TETEO GUN GREASE

Zobacz także