Panel kancelaryjny typu PK1

1 240,00 zł

(825,00 zł metr kwadratowy)

Brutto

Panel kancelaryjny klasy I wg PN-EN 1143-1:2012

Ilość

OFEROWANY PANEL STANDARDOWY MALOWANY FARBĄ PODKŁADOWĄ (wszystkie opcje na zamówienie)

Panele kancelaryjne PK1 produkowane są w standardowych wymiarach 50 x 500 x 2500 z profilowanej blachy stalowej o grubości 2 mm + 1,5 mm, z wewnętrznymi wzmocnieniami i wypełnieniem. Panele montowane są w profilach montażowych (profil ceowy - dół, profil kątowy lub ceowy - góra). Mogą być mocowane poprzez spawanie, przykręcanie lub nitowanie. Powierzchnie paneli oraz profile montażowe zabezpieczone są poprzez malowanie proszkowe proszkami podkładowymi. Na zamówienie mogą być malowane proszkami nawierzchniowymi w kolorystyce RAL oraz mogą być wykonywane w nietypowych wymiarach. Masa standardowego panela wynosi 50 kg. Panele po montażu mogą być pokrywane płytami gipsowymi lub, dzięki precyzyjnemu wykonaniu i lakierowaniu proszkowemu, mogą stanowić ostateczne wykończenie pomieszczenia kancelaryjnego.

Zastosowanie:

Panele kancelaryjne PK1 przeznaczone są do wzmocnienia i zabezpieczenia ścian pomieszczeń niespełniających kryteriów konstrukcyjnych dla kancelarii tajnych (mur jednolity o grubości co najmniej 250 mm) oraz do wydzielenia odpowiedniej strefy bezpieczeństwa w pomieszczeniach przeznaczonych na kancelarie - w tym przypadku stanowią konstrukcję ścian dzielących pomieszczenie. Ważnymi zaletami stosowania paneli jest niska masa ściany, nie narażająca stropu na nadmierne obciążenia oraz łatwość i szybkość montażu ściany. Panele służą również do wydzielania w kancelarii tajnej pomieszczenia magazynowego, w którym mogą być przechowywane nawet dokumenty o klauzuli tajności „ściśle tajne” poza szafami przeznaczonymi do takich celów.​

Panel kancelaryjny do magazynu broni

Jeżeli chcesz stworzyć magazyn broni w swoim domu, czy też w firmie, musisz wiedzieć o tym, że powinien on być odpowiednio zabezpieczony. Przydatne na pewno będą w tym przypadku solidne drzwi oraz kraty. Niezbędny jest jednak również panel kancelaryjny do magazynu broni. Znajdziesz go w naszym sklepie internetowym, gdzie stawiamy na bezpieczeństwo oraz kompleksowe usługi oferowane naszym klientom. Gwarantujemy Ci wysoką jakość wykonania, odporność na uszkodzenia oraz nienaganny wygląd. Tego typu produkty mogą pełnić również rolę wydzielenia tajnego pomieszczenia. Montaż do ściany jest bardzo szybki i nie sprawia żadnych trudności. Może być wykonane również samodzielnie. W tego typu magazynach możesz przechowywać nie tylko broń oraz amunicję, ale także ściśle tajne dokumenty oraz kosztowności. Całość będzie bowiem odpowiednio chroniona przez solidny panel kancelaryjny. Sprawdzi się on świetnie w komplecie z solidnymi drzwiami, które również są dostępne w naszej ofercie.

Panel kancelaryjny jako wzmocnienie ścian

Panel kancelaryjny do magazynu broni to najlepszy sposób na wzmocnienie ścian. Może on być mocowany poprzez spawanie, nitowanie, ale również przykręcanie. Wszystko zależy od materiału, z jakiego zostały zbudowane ściany. Co ważne, w naszym sklepie internetowym stawiamy na w pełni indywidualne podejście do klienta, dlatego proponujemy jedynie najlepsze rozwiązania. Możesz u nas zamówić panel kancelaryjny o dowolnych wymiarach, ale również wyglądzie. Standardowo jest on malowany farbą podkładową, jednak na Twoje życzenie możliwe jest również nadanie mu odpowiedniego koloru. Ponadto podczas montażu całości, konstrukcja ścian nie zostanie w żaden sposób uszkodzona, czy też narażona na nadmierne obciążenia.

Najwyższa jakość wykonania w najlepszej cenie

W sklepie internetowym Teteo znajdziesz akcesoria oraz produkty z najwyższej półki, które nigdy Cię nie zawiodą. Są one wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, które posłużą Ci przez długie lata. Dodatkowo panel kancelaryjny do magazynu broni kupisz u nas  w bardzo korzystnej i konkurencyjnej cenie. Jeżeli zależy Ci na w pełni indywidualnych podejściu do klienta oraz na zrozumieniu – koniecznie zdecyduj się na współpracę właśnie z naszą firmą. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to możesz je zadać telefonicznie albo mailowo. Chętnie rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości.

Marka
DONIMET
SKU
PK1