Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Środki do czyszczenia i smarowania broni

Środki czyszczące i smarujące do broni w asortymencie naszego sklepu to produkty wyprodukowane w Polsce specjalnie na nasze potrzeby. Produkcja środków poprzedzona wielomiesięcznymi testami kolejnych receptur na strzelnicach, zaowocowała stworzeniem dwóch unikalnych produktów do czyszczenia broni oraz do smarowania broni.  Są to produkty wyznaczające najwyższy standard na rynku artykułów smarowania i do czyszczenia broni.

  • Czyszczenie broni ze środkiem TETEO GUN BORE CLEANER już od pierwszego użycia jest łatwe i skuteczne, natomiast dzięki swoim unikalnym właściwościom, środek do czyszczenia broni TETEO GUN BORE CLEANER czyni każde kolejne czyszczenie łatwiejszym i szybszym, nie pozwalając zanieczyszczeniom na wnikanie w pory i zakamarki czyszczonych uprzednio elementów broni
  • Środek do smarowania broni TETEO GUN GREASE udowadnia, że smarowanie elementów broni tak odpowiedzialnych jak suwadła i zamki nigdy nie było skuteczniejsze. Naniesiony smar do broni, po szybkim odparowaniu rozpuszczalnika nie spływa ze smarowanych elementów broni. Smar do broni TETEO GUN GREASE zostaje na smarowanych elementach broni nawet po długim i intensywnym strzelaniu w trudnych warunkach atmosferycznych i świetnie zabezpiecza elementy broni przed działaniem korozyjnym gazów prochowych oraz przed skutkami działania wysokiej temperatury czy tez opadów atmosferycznych.